CONSULTANT FINANCIAR

LC CORPORATION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest anunt nu ofera un loc de munca, ci o colaborare pentru urmatoarele 6-9 luni pentru cei care doresc sa participe la Reforma asigurarilor obligatorii a locuintelor si de sanatate.
Clienti vizati 8.000.000 -locuinte ; 14.000.000 - asigurare de sanatate.
Unu din administratori este broker la unul dintre cea mai puternica companie de brokeraj, companie care are contracte de colaborare cu urmatoarele firme de asigurari: Generali, Allianz-Tiriac, AIG Life, BCR Asigurari, Uniqa,Asirom, Ardaf, Credit Europe Asigurari, CertAsig.
Recrutarea de consultanti financiari local si/sau national
Incheierea de contracte de asigurare OBLIGATORIE DE LOCUINTE SI SANATATE (Ordonanta de urgenta nr. 206/2008); RCA , CASCO

Pentru detalii trimite aplicatia ta.

CERINTE

Comunicativ
Atitudine pozitiva
Dorinta de a realiza venituri de mii de Euro

BENEFICII OFERITE

Bonus dupa vanzari personal si din echipa

Pentru detalii trimite aplicatia ta

DESCRIEREA FIRMEI

cautam oamenii care cauta oportunitati