CONSULTANT FINANCIAR

GRUPINTERCREDIT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea potentialilor clienti;
- Prezentarea serviciilor de care pot beneficia;
Intocmirea documentatiei si depunerea acesteia la sediul zonal;
- Servicii postvanzare (pastrarea legaturii cu clientul);
- Raportare zilnica a activitatilor catre superiori;
- Activitatea de teren reprezinta 75% din timpul de lucru.

CERINTE

- Persoane dinamice, energice, ambitioase, comunicative, cu spirit intreprinzator si dorinta de autodepasire.
- Bune abilitati de comunicare si de negociere
- Perseverentã în atingerea obiectivelor propuse.
- Orientare cãtre clienti.
- Disponibilitate pentru deplasari si program prelungit
- Experienta de minimum 1 an in vânzãri si/sau servicii reprezinta un avantaj
- Experienta in vanzari de produse financiare reprezintã un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv si bonusuri in functie de performanta

GRUPINTERCREDIT este specializata pe consultanta si management in domeniul serviciilor financiare. Experienta castigata in timp si onestitatea in relatiile cu partenerii ne ajuta sa oferin servicii de incredere clientilor nostri.