Consultant economic sau IT(VORBITOR DE GERMANA)

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie Multinationala de origine Americana specializata pe consultanta economica si IT infinteaza echipa de vorbitorii de limba germana. sunt vizati candidati din Bucuresti si cei din alte orase dispusi sa se relocheze in Bucuresti.
Conditiile cerute sunt limba germana vorbita la un nivel avansat si atitudinea potrivita pt. a te alatura unei multinationala de succes.
Se vor face cursuri de formare pe partea economica si pe partea de IT.
Profita de limba GERMANA si fa un pas important in cadrul unei multinationale in Bucuresti.

CERINTE

Limba germana vorbita la un nivel mediu sau avansat
Cunostinte medii de calculator
Dorinta de a evolua pe plan profesional
Atititudine profesionala.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, bonus de limba germana, bonus de relocare, Tichete de masa, asigurare medicala + alte sisteme de bonificare.

Companie multinationala din domeniul resureslor umane, noi suntem cei care iti oferim solutiile juste adaptate nevoilor tale.