Consultant Credite

Consortiu Financiar

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consortiu financiar originar din Olanda, operand in sfera serviciilor financiare pe piata central si est europeana (Bulgaria, Romania, Slovacia, Croatia si Yugoslavia), extinde echipa de consiliere si cauta persoane deschise pentru o colaborare in regim:
- part-time /full time cu posibilitate de dezvoltare graduala a carierei (detalii la interviu cu persoanele selectate)
Consultanti credite nevoi personale, pentru produse de larg consum, carduri de credit Mastercard (vanzare directa si consiliere financiara),
- program flexibil (posibilitate de a activa min 3 ore/zi)

CERINTE

- min 18 ani, studii min bacalaureat
- posibilitate de a activa efectiv min 3 ore/zi
- experienta in vanzari(produse financiare constituie avantaj), cu aspiratii spre o cariera de succes in domeniul financiar.
- persoane creative, motivate a dezvolta o cariera intr-o afacere proprie in domeniul creditarii si de a reusi financiar
consultanti- prezenta fizica agreabila, spontaneitate, entuziasm, siguranta si incredere in sine, pozitivi dornici de a dezvolta o cariera de succes intr-un domeniu de actualitate in Romania

BENEFICII OFERITE

Pentru candidati
- part-time -parte fixa 400 euro + comisioane proportionale cu realizarile putand obtine castiguri peste medie de la inceput cu o activitate medie de 3 ore /zi(700-800eur)
- pregatire de specialitate si indrumare
- Pentru full-time cariera moderna si motivanta care rasplateste activitatea constanta si eficienta,
Venituri din parte fixa + comisioane + sustinere materiala, telefon, birou, masina de serviciu
- munca este singura investitie
- diversificare venit prin premii, excursii strainatate
- cariera pe termen lung
- program flexibil
- mediu propice dezvoltarii personale
- indrumare gratuita
- sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii
Atentie! Este o oportunitate adevarata! Contactati-ne pentru a va cunoaste potentialul si a-l dezvolta alaturi de echipa noastra!!

DESCRIEREA FIRMEI

consortiu financiar