Consilieri bancari si Team Manageri

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va oferim oportunitatea de a demara o cariera in conditii foarte avantajoase:
- Produse financiare moderne
- Cresterea si mentinerea portofoliului de clienti
- Posibilitatea de a deveni independent financiar

CERINTE

- Ambitia de a acumula experienta si de a promova;
- Capacitate de a se incadra intr-o activitate cu specific strict bancar;
- Capacitatea de a conduce o echipa de vanzari
- Calitati de lider si dorinta de a reusi in viata, prin propriile sale forte!
- Posibilitatea de a putea acorda minim 2 ore/zi pentru aceasta activitate;
- Flexibilitate, dinamism si dispozitie la munca;
- Spirit de echipa
- Deschidere catre nou si catre oameni;
- Abilitatea de a invata si aplica metode de intermediere a unui produs financiar ¿ bancar

BENEFICII OFERITE

- Training calificat gratuit
- Campanii de marketing si popularizare a bancii si a produsului
- Asistenta permanenta in cariera dumneavoastra
- Cursuri de specialitate bancara incheiate cu diploma recunoscuta in strainatate;
- Posibilitatea de a lucra in paralel si in alt loc de munca;
- Concursuri cu premii, care permit obtinerea de venituri la nivel occidental;
- Excursii gratuite in strainatate;
- Asigurare gratuita de sanatate, platita de catre Banca etc.