CONSILIER VANZARI

SC AAUTOEQUIP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturi disponibile:

-Bucuresti 2 posturi
-Brasov 1 post
-Cluj 1 post
-Iasi 1 post
-Constanta 1 post
-Timisoara 1 post
-Craiova 1 post

CERINTE

-Sunteti o persoana dinamica si va place sa va dezvoltati si exersati responsabilitatile.
-Sunteti autonom, serios si motivat.
-Studiile superioare reprezinta un avantaj, insa experienta in domeniul auto, o conditie obligatorie.
-Persoana ideala trebuie sa aiba simtul afacerilor si usurinta in gasirea clientilor si contactul cu acestia.

BENEFICII OFERITE

-salariu fix + prima pe obiectiv + comision de vanzari.
Pentru a efectua misiunea D-voastra va vom pune la dispozitie :
-masina + cartela de carburant
-telefon mobil
-laptop

Veti dispune de utile informatice si mijloace tehnice necesare pentru a dezvolta si dinamiza sectorul si clientela D-voastra.

Veti beneficia de formare si sustinere care va vor ajuta la perfectionarea competentelor si vor contribui la succesul D-voastra.

Salariu va fi atractiv, pe masura implicarii D-voastra in activitatea si sanul intreprinderii.

Puteti de asemenea vizita site-ul companiei: www.aautoequip.ro

AAUTOEQUIP SRL este o societate specializata in distributia de utilaje si echipamente pentru atelierele de service auto de pe intreg teritoriul Romaniei.
Suntem importatori si distribuitori ai urmatoarelor marci:
CORGHI aparate de dejantat si echilibrat penuri, geometrie ITP
SAIMA cabine de vopsit
ACTIA MULLER aparate de dejantat si echilibrat penuri, geometrie ITP
HESBHON elevatoare
CHIEF standuri de redresare
COIRO standuri de redresare
AIR FORCE compresoare
FILCAR aparate pentru evacuarea gazelor
APAC cricuri, elevatoare, si diverse utilaje
GAV echipamente pneumatice
TECNA aparate de sudura
CEBORA aparate de sudura
PRIMA aparate de sudura