Consilier Financiar

MCM CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

*prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti eligibili pentru serviciile financiare.
*consiliaza si acorda asistenta in intocmirea dosarului de credit.
*introduce dosarul la analiza si urmareste rezolutia pentru clientii sai.
*coordoneaza echipa de stagiari.

CERINTE

*tinuta business.
*disponibilitate pentru a invata modul delucru din M.C.M Consulting .
*deschidere catre nou.
*abilitati de comunicare si negociere.
*imagine sociala buna.
*capital bun de cunostinte.
*gandire analitica.
*initiativ,spirit antreprenorial,tenacitate si rezistenta la stres.
*dorinta de afirmare.

BENEFICII OFERITE

*mediu dinamic.
*echipa ambitioasa.
*sprijin managerial,lucru in echipa.
*oportunitate de dezvoltare a unei cariere proesionale in cadrul M.C.M Consulting pe baza unei grile de cariera dupa primele 3 luni de activitate.
*program de intruire si dezvoltare - profesionala si personala.
*pachet financiar motivant compus din parte fixa si bonus-uri stimulative conform performantei.
*beneficii suplimentare.

Accepta Provocarea, alatura te echipei M.C.M Consulting.
Dorim sa avem Succes alaturi de Tine.

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta si Recrutare