COMPANIE NOUA IN ROMANIA CAUTA COLABORATORI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

V-ati dorit intotdeauna un job mai bun si bani mai multi?
Doriti sa fiti independent din pct de vedere financiar?
Aveti nevoie poate de un al doilea job?
Ati gasit solutia!
Compania noastra va poate oferi solutia.
Noi vindem in romania produse naturale, certificate bio, pentru toate buzunarele.
Vanzarea se face prin sistem mlm.
Stim ca d emulte ori ai fost dezamagit de sistemul mlm pentru ca poate ai intrat in retea mult dupa ce aceasta a inceput.
Acum ai sansa sa intri de la inceput de aceea sansele tale sunt foarte mari.
pretruiel sunt accesibile pentru toata lumea, de aceea volumul vanzarilor este mare.

CERINTE

Dorinta de mai bine, DETERMINARE!
Daca ai peste 18 ani, fara limita de varsta, si doresti sa ni te alaturi te asteptam sa ne trimiti un cv.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
25% discount pentru tine din orice produs cumparat.
si intre 8-50% primesti din cumparaturile celorlalti pe care ii inscrii dupa tine.
Investitia ta este de 5 euro.