COLABORATORI COMERCIALI - SERVICII ROMTELECOM/NextGen

ROMTELECOM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea potentialilor clienti ai companiei (75 % activitate pe teren)
- Raportarea zilnica a rezultatelor obtinute
- Indeplinirea targetului lunar de vanzari
- Promovarea imaginii si prezentarea companiei in conformitate cu cerintele si standardele acesteia
- Intocmirea evidentei zilnice si raportarea catre coordonatorul de vanzari local a fiselor de cerere servicii, chestionarelor si a formularelor feed-back efectuate
- Urmarirea situtiei clientilor proprii pana in stadiul de instalare.

CERINTE

- Foarte bune abilitati de comunicare si ascultare activa, orientare catre client, rezultate si solutii
- Dinamism, abilitati organizatorice
- Cunostinte generale despre piata de telecomunicatii
- Experienta de minim 6 luni in vanzari (constituie un avantaj).

BENEFICII OFERITE

- Recompensa financiara: comision din vanzari si bonus pentru indeplinirea targetelor
- Posibilitatea de promovare intr-una dintre cele mai importante companii din Romania
- Training pentru dezvoltarea abilitatilor de vanzare si negociere
- Mediu de lucru dinamic si antrenant.

Romtelecom este o companie in miscare pe piata comunicatiilor din Romania. In ultimii ani Romtelecom a evoluat inteligent, cu multe eforturi, de la un fost monopol de stat la o companie privata, conectata la tehnologia sofisticata a acestui mileniu.
Compania ofera astazi servicii de incredere, inovatoare si usor de folosit, de la traditionala telefonie fixa, la Internet de cea mai buna calitate, dar si cel mai sigur spatiu de gazduire de date din Romania, servicii combinate de date si voce si un program permanent controlat si imbunatatit de Customer Care.
Si transformarea continua ...