Colaboratori asigurari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poti lucra singur sau poti sa iti dezvolti si o echipa. Precizam ca este posibila avansarea in sistemul de cariera pe baza inregistrarilor gratuite in echipa doar pana in momentul startului reformei. Apoi avansarea se va face pe baza numarului de asigurari incheiate.

CERINTE

Cu totii vom avea asigurari obligatorii
Cu totii vrem sa castigam comisioane in urma incheierii asigurarilor (vom castiga inclusiv din asigurarea personala)
Independenta (program flexibil)
Poti sa ii ajuti pe cei din jurul tau oferindu-le o SANSA
O metoda de a cunoaste si de a intra in relatie cu alte persoane
Perspectiva bine intemeiata si de lunga durata
Primesti ajutor/suport de la o companie consacrata
Oricine se poate inregistra in echipa, indiferent de varsta, sex, experienta sau resurse financiare
O afacere personala care nu necesita investitii

BENEFICII OFERITE

Venit nelimitat din comisioane

DESCRIEREA FIRMEI

Munca in domeniul asigurarilor