Colaborator Life Care

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Este vorba despre o afacere la cheie de comert electronic de tip franciza, aflata la intersectia a trei tendinte importante:
; 1. tendinta afacerilor de a trece spre comertul online (comertul electronic sau e-commerce)
; 2. tendinta oamenilor de a cauta oportunitati de afaceri la cheie de tip franciza, care sa poata fi operate de o singura familie
; 3. tendinta consumatorilor de a se implica direct in procesul de productie si distributie al produselor si aparitia conceptului de prosumator in toate domeniile de la banalul proces de a face cumparaturile pina la intretinerea sanatatii (wellness)

- un post care poate sa va ofere satisfactii profesionale si materiale;
- posibilitatea de a lucra intr-o echipa recunoscuta la nivel european;
- posibilitatea construirii unei cariere de succes in Network Marketing - acest proces poate dura intre 1 - 3 ani, cu conditia sa aveti vointa pentru aceasta;
- afacerea se bazeaza pe principiul multiplicarii efortului oamenllor;
- cele mai multe persoane fac in fiecare zi Network Marketing, dar nu sunt platite pentru asta, pentru ca in fiecare zi consuman, recomandam si promovan anumite produse;
- Compania te plateste pentru a consuma, promova si recomanda produsele sale - adica faceti reclama individuala, intrucat compania prefera cea mai puternica reclama - cea prin viu grai, in detrimentul altor tipuri de reclama, in care se consuma sute de mii de euro, dar fara rezultat;
- Deasemenea, Compania va ofera si alte beneficii, comisioane, bonusuri pentru ceea ce faci in mod natural - faptul ca recomanzi si faci reclama la produsele care iti plac;
- Afacerea personala LIFE CARE se poate face si de catre cei tineri, cat si de cei in varsta, putand acumula in timp venituri suplimentare serioase;
- Afacerea LIFE CARE reprezinta o afacere pe care o faceti in timpul liber, dumneavoastra singur decideti cand lucrati, cum lucrati sau cat sa castigati, lasand timpul sa lucreze pentru dvs, nu impotriva dvs. - incepeti cat mai tanar sa faceti afacerea si aveti rabdare cu investitia pe care o faceti.
- munca se desfasoara pe doua campuri - internet si cunoscuti

CERINTE

Acest anunt se adreseaza :
-oamenilor de AFACERI care vor diversificarea activitatilor si surse alternative de profit.
-SALARIATILOR-care vor sa-si construiasca o alternativa-o afacere proprie in timpul liber pe linga servici sau un cistig suplimentar.
-STUDENTILOR –care sunt deschisi la nou si vor sa invete de la zero o afacere la cheie

In plus, este necesar sa aveti un calculator legat la internet, o adresa de e-mail.

BENEFICII OFERITE

Puteti ajunge la un venit de 1000 euro pe luna dupa un an de munca
la 10 000 de euro pe luna dupa 3 ani.

Cautam persoane ambitiose, inteligente, deschise la nou si dornice sa cistige bani si mai ales de a forma echipe si a conduce organizatii