Colaborator Firma de cosmetice

AVONCOSMETICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avon iti ofera sansa " alegerii" - deopotriva in cazul produselor sale si a unei cariere de succes - de aceea, credem ca Avon va deveni alegerea ta numarul unu.
Alatura-te milioanelor de femei si barbati din lumea intreaga care au ales o cariera flexibila cu Avon. Astazi poate fi prima zi din povestea ta de succes cu Avon, Compania pentru femei.
• Lucreaza pe cont propriu!
• Fa-ti program asa cum iti doresti!
• Accepta provocarea!
• Poti castiga mai mult decat ti-ai imaginat vreodata!

CERINTE

-formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colege, vecine, prietene);
-colectarea de comenzi de produse Avon, pe baza brosurilor;
-distribuirea produselor clientilor personali;
-plata contravalorii produselor in 18 zile de la livrare.

BENEFICII OFERITE

-15-30% din valoarea comenzilor;
-livrare in 2-3 zile la domiciliu;
-puteti plasa comenzile online;
-produse cadou in fiecare luna;
-participarea la concursuri si competitii;
-sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe;
-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari.

PERSOANELE INTERESATE VOR FI CONTACTATE IN CEL MAI SCURT TIMP DE CATRE UN COORDONATOR.

DESCRIEREA FIRMEI

Vanzarea directa a produselor.