COLABORATOR FEDERICO MAHORA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana doritoare sa reprezinte compania Federico Mahora, are ca atributii promovarea si vanzarea urmatoarelor produse: parfumuri, produse de make-up, produse de curatenie si cafele. Activitatea se desfasoara pe structura MLM. La inscriere puteti opta sa achizitionati o mapa cu mostre de parfum (3 variante), iar compania va pune la dispozitie gratuit 5 cataloage, 4 cu produsele firmei cat si un catalog unde se explica sistemul de remunerare pe baza punctelor acumulate.

CERINTE

La acest job pot adera persoane peste 18 ani fara a fi conditionate de experienta sau un anumit nivel al studiilor.
Mai pot adera si persoane care au implinit 16 ani dar acest lucru se poate realiza numai cu acordul parintilor.

BENEFICII OFERITE

Se pot acumula venituri prin comercializarea produselor cat si bonificatii care se acorda celor care ating un anumit nivel procentual de calificare, in functie de cuantumul produselor comercializate.