Colaborator Avon

AVON

Job expirat

RESPONSABILITATI

Achizitionarea si/sau gasirea unor persoane interesate sa achizitioneze produse Avon.
Responsabilitati:
-achitarea facturii la timp
-plasarea comenzii pe perioada campaniei
-returnarea produselor deteriorate

CERINTE

- varsta minim 18 ani
- semnarea unei fise de inscriere (cererea se face la adresa de e-mail avon_adria@yahoo.com), la care se ataseaza o copie de buletin
- comanda minim 110 lei (valoare de catalog)

BENEFICII OFERITE

- reducere pe comanda personala intre 15 si 30%
- competitii special concepute pentru Repreazentantii Avon
- program motivational pentru cei care se inscriu pentru prima data
- credit pentru plata facturii pana la 18 zile
- plasarea comenzii se face pe internet, telefonic sau pe e-mail (avon_adria@yahoo.com)
- plata se poate face la orice sucursala BCR, CEC, CitiBank (bancomat), cu cardul de la Banca Transilvania, cu cardul Avon direct de pe pagina de Reprezentant
- coletul se livreaza la tine acasa sau oriunde doresti in tara prin Fan Courier in doua zile, cu o taxa de livrare de 7, 5 lei care intra in factura

Cu Cardul Parfumat de la Avon poti plati la orice comerciant care are sigla MasterCard , nu doar sa iti platesti factura Avon. Cu el strangi puncte de fidelitate si iti poti plati o parte din factura Avon.

Daca iti doresti sa profiti de aceasta oportunitate, pentru tine sau si pentru persoanele din jurul tau aplica la acest job sau trimite un e-mail la adresa avon_adria@yahoo.com unde cere fisa de inscriere si pune intrebari.

DESCRIEREA FIRMEI

Vanzarea produselor cosmetice Avon pe baza unui catalog.