colaborator

Ganoderma Lucidum

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prima cafea sanatoasa din lume!

Deoarece majoritatea persoanelor beau cafea cel putin o data pe zi acest post nu este unul foarte solicitant: persoanele trebuie sa fie sociabile, dinamice, serioase, comunicative care sunt in cautarea unei posibilitati de a obtine un venit suplimentar intr-un mod usor si placut.

CERINTE

ATRIBUTII:
-varsta minima de 18 ani
-distribuirea produselor clientilor personali;
COMPANIA NU IMPUNE TARGET ,VOLUM MINIM DE LUCRU .
FIECARE LUCREAZA CAT SI CAND DORESTE.
CASTIGUL ESTE DINAMIC IN FUNCTIE DE ACTIVITATEA DESFASURATA.
Pentru a vedea produsele si detaliile, pe scurt despre afacere si companie, puteti vizita siteul: www.ganodermalucidum.ro .

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
-15-30% din valoarea comenzilor;
-livrare la domiciliu;
-participarea la concursuri si competitii;
-sansa de a promova rapid in conducerea unei echipe;
-competitii motivante si cadouri promotionale
-castiguri nelimitate in functie de munca ta

Ganoderma este o companie de multi-level-marketing (MLM) care a devenit o forta extraordinara in industria suplimentelor alimentare. Fondata in 1995 in statul Kedah, Malaysia, Ganoderma este o companie de prim rang, dedicata in intregime imunologiei nutritionale Ganoderma.

Compania ofera produse sanatoase, care sunt distribuite prin intermediul unei retele de distribuitori independenti.
Produsele sunt fabricate intr-o locatie industriala ce detine Certificatul international de Buna Practica (GMP).