colaborare part-time

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

SE POATE LUCRA oriunde, oricand, in orice loc si ora.
Nu aveti sefi, directori, singur decideti cu cine sa lucrati si cand si cat de mare va fi castigul dvs!

A. Nu este obligatorie comanda lunara .
B. Nu sunteti obligat sa inscrieti periodic un anumit numar de persoane.
C. Nu exista targete lunare, trimestriale, etc... iar castigul este nelimitat.

Oferta o poti gasi pe http://www.metropolitans.ro/
Pentru a va putea trimite materiale va rog sa aplicati la acest job
Succes!

CERINTE

-dorinta de castig
-putere de convingere
-acces la internet
-aptitudini de lider
-disponibilitate de a lucra de placere,in timpul liber

BENEFICII OFERITE

- procent de 25% - 37% din vanzarile tale
- INSCRIERE GRATUITA
- nu trebuie sa semnezi contract, nu ti se solicita nici un act
- sistem transparent de acordare a bonusurilor. :
BONUSUL SE POATE LUA CASH direct in contul dvs. sau pe card, sau ca reducere la factura , in functie de optiunea ta.

Nivel Bonusului ca procent din vanzarile nivelului:
a) 10.0 % - din vanzarile celor inscrisi direct de tine
b) 5.00 % - de la cei inscrisi de cei de la punctul "a"
c) .2.50 % - de la cei inscrisi de la punctul "b"
d) 1.25 % - de la cei inscrisi de la punctul "c"
e) 0.63 % - de la cei inscrisi de la punctul "d"