COLABORARE NETWORK MARKETING

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultanta in afaceri,marketing –management
Posibilitatea de a avea propria afacere,stil de viata,comunicare.
Esti propriul tau sef-activitatea iti apartine.
Tu esti cel care decide cate ore vrei sa muncesti cu cat vrei sa fii platit.
Nu veti fi singuri niciodata pe drumul spre success

CERINTE

Oferta noastra:
-constructor si coordonator retea de consumatori.
-persoane fizice si juridice.
-program flexibil stabilit de tine de acasa sau de la birou
Consultanta in afaceri,marketing -management,
Nu veti fi singuri niciodata pe drumul spre succes

Cautam persoane dinamice, inteligente, comunicative, consecvente, cu spirit de intreprinzator, animate permanent de dorinta de a invata si a se dezvolta personal

BENEFICII OFERITE

Castiguri lunare de 200-250 euro pentru o implicare part-time (de 8-20 ore pe saptamana)
sau cu mult peste 1000 euro pentru o implicare full-time .
Crestere in cariera (in medie dupa cel mult 3 luni) si recunoastere adecvata
Program flexibil
Birou online personal.
Training-uri de instruire lunare gratuite
Asistenta continua din partea unui indrumator
Participare la scoli de specializare nationale si internationale