COLABORARE NETWORK MARKETING

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cea mai dinamica companie din Europa.Cea mai bine platita afacere in sistem MLM,cu castiguri nelimitate.Produse de cea mai buna calitate,un sistem care functioneaza de 5 ani in Europa si va asigura suportul necesar ca sa va dezvoltati activitatea proprie.Ca distribuitor in compania noastra "acea zi" incepe astazi.Esti propriul tau sef-activitatea iti apartine.Tu esti cel care decide cate ore vrei sa muncesti cu cat vrei sa fii platit.Nu veti fi singuri niciodata pe drumul spre succes.Fiti pregatiti "acea zi"e ACUM!

CERINTE

Persoane dinamice,deschise la nou,usurinta in exprimare,cu o atitudine pozitiva,dornice sa promoveze in cadrul unei companii de succes.
Impreuna construim o echipa de elita.

Cui ne adresam?

-Tuturor celor care doresc sa-si imbunatateasca situatia.
-Le oferim alternativa celor care au nevoie de un produs excelent.
-Celui care vrea sa obtina un venit suplimentar.
-Dar si celui care doreste sa aiba o afacere proprie unde poate fi propriul sau sef.
-Castigul este in functie de implicare.

BENEFICII OFERITE

-castiguri REZIDUALE nelimitate ca suma.
-posibilitate de extindere internationala si de a atinge independenta financiara.
- libertatea de a lucra dupa propriile reguli si propriul program
- venituri suplimentare in functie de efortul depus
- Nu este obligatorie comanda lunara si nici o suma limita.
-birou online personal
- Nu sunteti obligat sa inscrieti periodic un anumit numar de persoane.

- Nu exista taxa de reinscriere periodica.

-. Nu exista targete, iar castigul este nelimitat.

Interviu Online - 6 intrebari