Colaborare

HC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunt implicata intr-o afacere cu sanse de succes exceptionale, care mi-a transformat radical viata. In momentul de fata, imi extind aria afacerilor si caut cateva persoane cheie, care doresc sa faca bani dintr-o afacere serioasa.
Sunt convinsa ca dvs. sunteti persoana pe care o caut !
POSIBILITATEA de a coordona o afacere la cheie de tip franciza, aflata la intersectia a trei tendinte importante:

1. tendinta afacerilor de a trece spre comertul online (comertul electronic sau e-commerce)
2. tendinta oamenilor de a cauta oportunitati de afaceri la cheie de tip franciza, care sa poata fi operate de o singura familie
3. tendinta consumatorilor de a se implica direct in procesul de productie si distributie al produselor si aparitia conceptului de prosumator in toate domeniile de la banalul proces de a face cumparaturile pina la intretinerea sanatatii

CERINTE

Acest anunt se adreseaza :
- oamenilor de AFACERI care vor diversificarea activitatilor si surse alternative de profit.
- SALARIATILOR-care vor sa-si construiasca o alternativa- o afacere proprie in timpul liber pe langa serviciu sau un castig suplimentar.
- STUDENTILOR care sunt deschisi la nou si vor sa invete de la zero o afacere la cheie
Cautam persoane ambitioase, inteligente, deschise la nou si dornice sa castige bani si mai ales de a forma echipe si a le conduce! Aceasta este provocarea!

BENEFICII OFERITE

Programe generoase corespunzatoare muncii depuse!

Sistem International de distributie cosmetice si produse de ingrijirea corpului, produse de lux, produse naturale