Cod m1 - contabil - www.temax.ro

Soft-Temax SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie de recrutare cauta cv-uri PENTRU BAZA DE DATE.
Acest anunt nu reprezinta o oportunitate directa de angajare.

CERINTE

Studii superioare profil economic.
Experienta 1-2 ani.
Operare PC nivel mediu.
Optional: engleza, franceza, germana

- cunostinte aprofundate de contabilitate( inclusiv inregistrare operatiuni in valuta);

- cunostinte ciel varianta windows;

- studii economice superioare finalizate (Academia de Studii Economice Bucuresti, Facultatea de Contabilitate sau Finante Banci);

- cunostinte medii de legislatie si limba engleza;

- sa stie sa lucreze foarte bine cu Ms Office mai ales Excel;

- o persoana comunicativa, care sa inteleaga repede si sa aiba viziune de ansamblu asupra unei situatii si sa aiba initiativa;

- ar fi un avantaj daca persoana respectiva ar avea cunostinte de contabilitate bancara

BENEFICII OFERITE

Benefici:
- coditii de lucru la cel mai inalt nivel
- masa de pranz asigurata de catre firma
- vacanta de iarna in perioada 22-23 dec / 4-5 ian
- formare profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare

www.temax.ro

ne puteti trimite cv-uri si la candidati@temax.ro