City Manager BTL - toate orasele

Wave Division

Job expirat

RESPONSABILITATI

Citirea si intelegerea tuturor informatiilor legate de proiect pe care le trimite Coordonatorului de proiect.
Comunicarea, in cel mai scurt timp posibil, catre Coordonatorului de proiect a neclaritatilor legate de materialele proiectului.
Realizarea training-urilor la nivel local.
Supervizare pe teren a promoteriilor si a merchandiseriilor.
Rezolvarea imediata a problemelor semnalate de catre promoteri si merchandiseri.
Impartirea sarcinilor echipei si supervizarea activitatii acestora.
Raportarea zilnica catre Coordonatorul de proiect conform tipizatelor de raport, stabilite la inceputul proiectelor.
Organizarea administrativa a proiectelor:
Responsabilitatea gestiunii resurselor folosite in proiect
Respectarea brief-ului
Respectarea dead-line-urilor pentru realizarea proiectului
Validarea personala a salariilor colaboratorilor si asumarea responsabilitatii pentru acestea
Respectarea dead-line-urilor interdepartamentale din cadrul proiectului: predarea raportului(calitativ si cantitativ) catre coordonatorul sau direct in maxim 2 zile de la terminarea proiectului
Prezentarea deconturilor aferente cheltuielilor efectuate, in maxim 6 zile de la terminarea proiectului
Respectarea bugetului aprobat pentru proiect
Trimiterea Coordonatorului de proiect a unei situatii in format electronic cu cheltuielile realizate pentru fiecare proiect si tip de cheltuiala in parte, conform tipizatului prezentat la inceputul proiectului.
Realizarea deplasarilor de serviciu in afara orasului, atunci cand proiectul o necesita si se cere aprobarea pentru aceste costuri.

CERINTE

Abilitati dezvoltate de comunicare (in scris si oral) si interpersonale, abilitatea de a lucra eficient cu diverse categorii de oameni.
Abilitatea de a analiza si rezolva problemele.
Abilitatea de a coordona si organiza evenimente cu participare mare.
Abilitatea de a aduna date, compila informatii si intocmi rapoarte.
Cunostinte minime de proceduri de control al costurilor.
Cunostinte de alocare/organizare a spatiului.
Abilitatea de a dezvolta, planifica, implementa obiective pe termen scurt, mediu si lung.
Cunostinte de operare PC Microsoft Office, Internet Explorer, etc.
Abilitatea de a coordona, instrui si supraveghea echipa.
Permis de conducere categoria B constituie un avantaj
Personalitate deschisa catre sugestii
Exclus studentii
Disponibilitate mare de timp
Organizare - notiuni de management al proiectelor si al timpului
Sinceritate
Capacitatea de a identifica si de a rezolva rapid si eficient problemele aparute pe parcursul desfasurarii proiectelor
Abilitati de a transmite informatii/cunostinte persoanelor din subordine (training)
Capacitatea de a sintetiza informatiile primite si de a le transmite mai departe intr-un stil profesionist
Experienta: minim 1 an intr-o pozitie similara in cadrul unui departament de BTL, Merchandising si care sa fi coordonat minim 10 proiecte cu peste 30 de colaboratori/proiect.
Disponibilitate la program prelungit, daca este necesar.
Abilitati manageriale dezvoltate(comunicare, negociere, capacitatea de a lua decizii, organizare, planificare si control)
Abilitatea de a lucra sub presiunea dead-line-urilor stranse

Agentie BTL full-service prezenta pe piata de peste 8 ani, WAVE DIVISION ofera solutii integrate de BTL adaptate nevoilor particulare ale clientilor. Echipa de profesionisti, implicarea lor si respectul permanent pentru timpul si investitia Clientului fac din WAVE DIVISION o oportunitate de cariera pentru toti pasionatii de publicitate si comunicare targetata pe diversele segmente de public.