Cautam Programatori (Php Zend+mysql, C++ si baze de date, .Net, Java)

Soft-Temax SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare : cautam colaboratori pentru proiecte de programare de la clienti

Proiectele se desfasoara in domenii diverse, este apreciat si potentialul in compensare pt lipsa de experienta.

CERINTE

Capacitate de analiza
Ambitie si rezistenta la stres
IQ peste medie

Asumarea responsabilităţii pentru sarcinile din întregul ciclu de viaţă și de dezvoltare software de la proiectare până la punerea în aplicare, testarea şi furnizarea de componente software.

Proiectare și analiză arhitecturi software conform specificaţiilor, la standardele de calitate și de performanţă impuse de conducerea firmei.
Respectarea și asigurarea calităţii la nivelul metodologiilor și standardelor de lucru ale clientului.
Elaborarea de documentaţii tehnice și modelare UML.
Comunicarea proactivă cu clientul și cu echipa de lucru.
Consultanta tehnică pentru colegi si client.

BENEFICII OFERITE

Pachete de salarizare foarte atractive ( peste 1000 euro net pt seniori)
Implicarea în proiecte pentru clienţi activi pe plan internaţional.
Flexibilitatea programului de lucru și a organizării în cadrul echipelor și al task-urilor.
Sprijin în obţinerea certificărilor de specialitate.
Definirea unui plan de dezvoltare al carierei pe orizontală (specialist) sau pe verticală (manager).

- Doar candidatii selectati vor fi contactati ( uzual pana la 10% din totalul candidatilor in cazul proiectelor din IT)

DESCRIEREA FIRMEI

Pentru mai multe detalii intra ACUM pe http://www.temax.ro