Caut reprezentanti cosmetice REFAN

REFAN-COSMETICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

FIRMA NOUA (in Romania) DE PRODUSE COSMETICE (REFAN- FRANTA, cotata printre primele 5 in lume), produse 100% naturale , peste 300 de produse, cauta colaboratori part time (pot fi si de la alte firem AVON, ORIFLAME etc.), persoane cu abilitati de comunicare si dorinice de castiguri suplimentare.
Produsele socheaza prin mirosul patrunzator al uleiurilor esentiale pure si prin atractivitatea aspectului deosebit.

Informatii telefon 0742899277
Investeste timp in cariera ta! Nu ezita!
Te asteptam sa iei o decizie! Nu pierzi nimic daca te informezi! Doar tu iti poti forma o cariera. Noi te ajutam!
www.refan2u.ro
Te astept in echipa!!!!
Valabil Toata Tara !!!!!!!!

CERINTE

Comunicativitate
Spirit de echipa
cei ce stiu ce inseamna un sistem mlm

BENEFICII OFERITE

25%dupa fiecare produs vandut
8-50% dupa propria echipa

Se ofera instruire gratuita, bonusuri, venituri substantiale, excursii gratuite, cadouri, etc.

Produsele REFAN inseamna Cosmetice naturale, sapunuri, parfumuri, aromoterapeutice, bazate pe uleiuri esentiale pure, tot ce e mai bun din natura pentru tine!
Bun venit in minunata lume a cosmeticelor si parfumurilor REFAN!