Castiga bani lucrand de acasa

Call Center International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Call Center International cu sediul in Michigan-SUA, va ofera ocazia de a castiga venituri substantiale, repede si usor, vorbind romaneste.

- Veti beneficia de instruire gratuita, suport profesional zilnic in limba romana si un program flexibil.
- Experienta in vanzari nu este necesara.

DESCRIERE/ RESPONSABILITATI POST:
- promovarea si vanzarea prin telefon a pachetelor de servicii ale companiei
- cresterea vanzarilor si a numarului de clienti
- contactarea potentialilor clienti
- negocierea si incheierea de contracte
- crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti si a bazei de date in privinta acestora,
- derularea activitatii conform politicii companiei,
- utilizarea la maximum a oportunitatilor existente
- monitorizarea concurentei

CERINTE

- excelente abilitati de comunicare negociere, spirit persuasiv
- experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa, asistenta la vanzare)
- realizarea obiectivelor de vanzari lunare
- capacitate de analiza si sinteza,
- cunostinte solide de PC (Word, Excel, PowerPoint)
- limba engleza - reprezinta un avantaj
- orientare spre client
- putere de convingere, tenacitate
- capacitate de a se integra rapid in echipa
- seriozitate si dorinta de afirmare
- persoana dinamica si optimista

BENEFICII OFERITE

Se lucreaza pe comision: 20 USD/vanzare (nou client)

Center International cu sediul in Michigan-SUA, va ofera ocazia de a castiga venituri substantiale, repede si usor, vorbind romaneste. Ca Agent de Telemarketing la domiciliu veti beneficia de instruire gratuita, suport profesional zilnic in limba romana si un program flexibil. Experienta in vanzari nu este necesara. Nu trebuie sa faceti nicio investitie. Aveti nevoie doar de un calculator cu conectie buna de Internet, o pereche de casti cu microfon si dorinta de aface bani.
Va trebui sa apelati online, de pe listele date de noi zilnic, posibilii clienti si sa le oferiti serviciile noastre de long-distance.
Pentru fiecare vanzare veti primi comision 20 USD.

Inregistrarea pentru acest job se face pe formularul online de la pagina noastra web:

www.ccicompany.us

Pentru informatii suplimentare, scrieti la adresa de e-mail:

sorin.olariu@ccicompany.us