Cariera internationala in IT- Tester aplicatii software in Finlanda

Recrut\\\' ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Revizuirea arhitecturii aplicatiilor dezvoltate de companie
Stabilirea cerintelor de performanta ale aplicatiei
Dezvoltarea de strategii de testare a performantei
Analiza rezultatelor testarii, diagnosticarea blocajelor de performanta
Optimizarea performantelor

CERINTE

Studii universitare de specialitate
Experienta de minim 3-4 ani in dezvoltarea aplicatiilor si de tehnologii web, baze de date si retea
Cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze
Abilitati de munca in echipa
Orientare catre client
Disponibilitate de relocare in Finlanda

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru multicultural
Organiza?ie cu un puternic spirit de echipa
Activitate ?ntr-o mare companie recunoscuta cu posibilit??i de carier?
Cele mai recente cuno?tin?e, metode ?i instrumente
Traininguri de specialitate
Salariu foarte motivant

Suntem o firma de consultanta resurse umane din Sibiu, Transilvania, Romania si suntem specializati in oferirea de servicii de recrutare si selectie de personal (externalizarea serviciului de recrutare si selectie de personal) pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.