Cameriste Grecia fara comision

Lenzera Consulting Limited

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa muncesti in Grecia pe perioada sezoniera in domeniul hotelier turistic? Indiferent daca ai sau nu calificare,detii cunostinte minime de limba engleza si vrei sa iti asiguri un venit lunar net garantat intre 500 si 700 euro net atunci aceasta este sansa ta! Pozitii de cameriste,toate ofertele includ cazare si masa asigurata de catre angajator,luati in considerare si eventualele bacsisuri.
Nu se percepe comision la plecare!
Depuneti dosarul chiar acum si vei beneficia de oferta noastra

CERINTE

varsta cuprinsa intre 18-48 ani,limba engleza cunostinte minime , se accepta si cupluri,cazier juridic curat,persoane muncitoare disponibile pentru a lucra in strainatate pina la sfarsitul lunii octombrie

BENEFICII OFERITE

cazare.masa asigurata,salariu motivant,bacsisuri

Lenzera Consulting Limited is your full service placement agency, specializing in the supply of well groomed, experienced temporary and permanent staff to the hospitality,construction,shipping industry.