Cameriste Cipru - Fara comision sau taxe!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare Head-Hunting, cu o activitate de peste 17 ani in recrutarea nationala si internationala, va ofera oportunitatea de a lucra in strainatate, fara a plati nici un fel de comision sau taxa!

Cautam urgent cameriste, cu sau fara experienta pentru hoteluri din Cipru, Aya Napa.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!
Nici inainte de plecare si nici ulterior.

Oferta:
- salarizare 700 - 750 euro pe luna net (in mana)
- cazare gratuita,
- mese gratuite,
- contract sezonier.

Toate interviurile sunt pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati pentru interviu.

Va rugam sa trimiteti CV cu fotografie prin e-mail la: office@head-hunting.ro
Telefon: 0723.188550.

CERINTE

- experienta nu este obligatorie,
- limba engleza la nivel incepator,
- disponibilitate de a pleca in 1-2 saptamani din momentul in care primiti contractul de munca,
- fire placuta, serviabila.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.