business developer / business partner

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei locale; identificarea de clienti pentru servicii de resurse umane;
- prezentarea & vanzarea serviciilor de resurse umane;
- managementul relatiilor cu clientii in zona alocata;
- organizarea de prezentari, evenimente, demonstratii pentru promovarea serviciilor oferite.

CERINTE

- experienta in vanzarea de servicii;
- experienta in domeniul h.r. (avantaj);
- buna cunoastere a mediului de afaceri din zona alocata;
- experienta in gestionarea unei afaceri in h.r. sau complementare domeniului h.r. (avantaj);
- persoane active, energice, motivate;
- cunostinte bune de limba engleza;
- abilitati operare PC.

BENEFICII OFERITE

- castiguri corelate cu performantele obtinute;
- training;
- posibiltatea dezvoltarii unei cariere in domeniul h.r.;
- colaborare pe baza unui contract comercial sau p.f.a.

smart training este o firma de consultanta in resurse umane care are ca principale servicii: recrutare si selectie de personal, evaluare performante profesionale, evaluare psihologica si training.

va rugam sa trimiteti scrisoare de intentie (care sa justifice candidatura dvs.) si cv-ul la adresa office@smart-training.ro.

pentru detalii vizitati www.smart-training.ro.