Business Analyst

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

In Hemel toti pleaca de la 0 si cat realizeaza atat vor castiga. Puteti fi doar consumator al minunatelor produse naturale 100% de ingrijirea, protejarea, vindecarea si infrumusetarea corpului si a fetei . Puteti fi distribuitor daca va place vanzarea , veti ramane cu un procent de 50% din vanzarea efectuata in cercul de prieteni si cunoscuti. Puteti devenii Menager Hemel cu venituri incepand de la 1000 euro lunar spre multe mii.

CERINTE

Investitie intre 30 si 300 de euro, pachetul de start, unde deveniti membru Hemel si aveti dreptul sa munciti. Munca pe internet si in cercul de cunoscuti. Pregatire pe internet pentru cei interesati . O munca zilnica de 2-3 ore pentru cei care doresc performante.

BENEFICII OFERITE

- 50% castig imediat daca revindeti produsul
- de la 1000 de euro pana la 30 000 euro lunar pentru cei de succes, ambitiosi, care fac un rulaj mai mare de 6000 euro cu tot grupul personal, adica devin menageri