Bucatari pentru Marea Britanie

KNIGHTSBRIDGE International Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bucatari pentru a lucra in Marea Britanie, pentru toate pozitiile, incepand cu "Ajutor de bucatar" pana la "Bucatar Sef"
Recrutam de asemenea si pentru pozitiile de cofetar si patiser.

CERINTE

- Experienta in domeniu (meniuri internationale, traditionale romanesti etc.);

- Cunostinte medii de limba Engleza;

BENEFICII OFERITE

- Durata contractului: minim 1 an.
- Program de lucru: 5 zile/saptamina (in medie 40 -48 de ore/saptamina), 2 zile libere.
- Salariu net lunar: intre 800 - 1.200 Lire sterline (1 Lira = 1.25 Euro) - (in functie de experienta acumulata).
- Orele suplimentare se platesc separat.
- Alte beneficii: cazare, masa si asigurare medicala.

*** PLECARI RAPIDE ***

KI Recruitment este o companie cu capital si management britanic care isi desfasoara activitatea in Romania, oferind servicii de recrutare la standarde internationale pentru persoanele in cautarea unui loc de munca.