Broker pentru TOATE fondurile de pensii private obligatorii

BrokerPool First PensionExpert

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intermedierea contractelor de aderare la TOATE fondurile de pensii private obligatorii
- organizarea si managementul grupului in orasul de domiciliu,
- pregatirea grupului pentru reforma pensiilor, coordonarea activitatii din timpul si dupa reforma,
- cooptarea si pregatirea noilor colaboratori,
- participarea la seminarii si pregatiri organizate in cadrul firmei,
- stabilire de noi contacte cu potentiali clienti, persoane fizice si firme.

CERINTE

- sa fie un bun organizator
- sa fie un bun manager
- sa fie un bun negociator
- sa poata reprezenta interesele firmei si a clientilor
- ambitios
- deschis pentru nou
- sa poata lucra in echipa, sa-si organizeze propria echipa
- sa vrea sa devina un leader

BENEFICII OFERITE

- Cariera internationala, cursuri in tara si in strainatate, pe cheltuiala firmei, calatorii, posibilitatea construirii propriei echipe.
- Pachetul salarial va fi negociat in cadrul interviului.

BrokerPool, cu experienta de peste 15 ani in Europa Centrala, a participat deja la reforma pensiilor si a sanatatii in Ungaria, Polonia si Slovacia. Cu servicii tot mereu imbunatatite si eficienta tot mai ridicata. Doar la ultima reforma din Slovacia, BrokerPool a adus cca. 125.000 de noi clienti – transpus pe populatia Romaniei ne asteptam la mult peste 500.000 de noi clienti in cadrul reformei pensiilor!
www.brokerpool.as.ro