Broker de asigurari/colaboratori pentru reforma locuintelor obligatorii

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de brokeraj cauta colaboratori atat part time cat si full time pentru reforma locuintelor obligatorii si reforma sanatatii.
Optional :pregatire pentru a intermedia si alte produse financiare.
Responsabilitati:
-dezvoltarea echipei de vanzari si cresterea portofoliului de clienti
- Identificarea si prospectarea potentialilor clienti;
- Promovarea ofertelor pentru asigurari de viata, pensii private, conturi de viitor, asigurari de locuinte, asigurari de sanatate;
- Consultanta financiara in fonduri de investitii, asigurari, pensii facultative;
- Oferirea produselor care se potrivesc aspiratiilor si dorintelor clientului
- Mentinerea legaturii cu clientii si consilierea acestora ori de cate roi este nevoie
- Identificarea si recrutarea de noi consultanti financiari
- Formarea si coordonarea propriei echipe. Incheiere contracte

CERINTE

-capacitate analitica, abilitati organizatorice, abilitati de comunicare
- orientare catre client si capacitatea de a lucra in echipa.
- dorinta de a se dezvolta personal
-studii medii finalizate,facultate in curs sau absolvent

BENEFICII OFERITE

-comisioane motivante
-venituri corelate cu activitatea proprie si a echipei
-traininguri,cursuri gratuite
-recunoasterea valorii
-avansare in cariera