Autor articole originale

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea de articole originale, pe teme diverse, la alegere.

Un articol trebuie sa parcurga 3 etape:
- documentarea;
- sintetizarea informatiilor si realizarea articolului propriu-zis;
- promovarea.

Dintre cele 3 etape, cea de a treia presupune cel mai scurt timp: aproximativ 10 minute pe luna (in primul an), pentru fiecare articol. Primele doua etape depind de cunostintele fiecaruia si viteza de lucru.

Timpul mediu de realizare al unui articol de calitate este 3 zile, astfel ca intr-o luna se pot realiza 10 articole de buna calitate.

CERINTE

- limba romana corect din punct de vedere gramatical;
- puterea de a crea (nu este permisa copierea de articole);
- capacitate de sinteza;
- abilitati de lucru cu calculatorul (MS Office, Internet, Email);
- simtul umorului este o calitate binevenita.

BENEFICII OFERITE

- intre 1 si 10 $ pe luna, pentru fiecare articol realizat corespunzator cerintelor;
- veti fi platiti pentru ficare articol atata timp cat exista cititori (ceea ce inseamna ca orice articol va poate aduce un venit chiar si peste 10-20 de ani);
- nu exista termene limita;
- puteti lucra de acasa atunci cand doriti;
- va puteti impune ca specialist intr-un domeniu si va puteti creste reputatia.