AU PAIR in Anglia, Franta, Norvegia, Olanda, Italia, Germania, SUA

SC. USTRAVEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam fete cunoscatoare de limba engleza/franceza si disponibile de a fi Au Pair la familii gazda din Anglia, Franta, Germania, Norvegia, Olanda, Italia, Spania, SUA pe o perioada de 6 luni - 1 an.

CERINTE

-carnet de sofer (optional la unele familii)
-cunostiinte de limba engleza, nivel conversational
-experienta ingrijire copii
-persoana dinamica, comunicativa,muncitoare, dornica de a calatori in strainatate,
-persoana iubitoare a zonelor linistite din apropierea marilor metropole, iubitoare de countryside.
-Fete,18-28 ani.

BENEFICII OFERITE

-salariu intre 400 euro si 500 euro pentru inceput in functie de realizari
-masina proprie, transportul pana in tara de destinatie este asigurat de catre familie (optional),
-plata cursurilor de limba sau orice alt curs dorit achitate de familia gazda
-cazare in camera proprie (cladire separata), toate facilitatile sunt asigurate prin contract

FIRMA cu vasta experienta in PROGRAME WORK AND TRAVEL si AUPAIR. Seriozitatea si profesionalismul ne recomanda, ca de altfel zeci de tineri din Romania pe care i-am ajutat sa descopere aventura calatoriilor in strainatate de-a lungul anilor.

Echipa USTRAVEL este intotdeauna pregatita sa-ti ofere tot sprijinul de care ai nevoie pe parcursul anului Aupair. Viziteaza pagina noastra de internet www.ustravel.ro pentru informatii complete despre programele noastre.