Asistenta Medicala

CareerRestart

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistente medicale la unele dintre cele mai mari grupuri si mai prestigioase din sectorul privat din Centrele de îngrijire continuă și Case pentru Marea Britanie

CERINTE

Experienta in domeniu (de preferat)
Abilitatea de a lucra în echipă
Profesională înregistrare în NMC
O bună cunoaștere a limbii engleze (factor de eliminatorie)

BENEFICII OFERITE

Progresul în carieră
Proporțional cu experienta salariu
Perioada de integrare remunerate
contract permanent
Programul săptămânal de 40 de ore
Asistenta angajator cu cazare
Pentru mai multe informatii sau pentru a aplica inscriere pe site-ul sau trimite-ne CV-ul tau.

CareerRestart este o companie tanara, cu o rețea de servicii în domeniul resurselor umane, care să răspundă nevoilor multiple ale vieții de astăzi de afaceri și profesioniști.

Serviciile sunt concepute în așa fel încât clientul poate alege ce potriveste cel mai bine afacerii dumneavoastră:

Consultanta Resurse Umane
Recrutare și selecție