Asistent marketing

Marketing IT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-REPREZENTANT AFILIAT marketing si vanzari
-lucru la domiciliu minim 3-4 ore pe zi de luni pana vineri (in week-end optional)
-cautare clienti pe web
-configurare pachete de servicii
-vanzare servicii in domeniul comunicare, marketing, publicitate
-administrare cont client
-administrare baze de date clienti
-monitorizare portal web
-initiative pentru optimizare, diversificare si dezvoltare servicii
-traducere materiale din romana in engleza, franceza, germana, italiana, spaniola, rusa
-productie publicitara text, grafica si/sau video constituie avantaj si posibilitati de crestere a incasarilor

CERINTE

-seriozitate
-experienta minim 3 ani in marketing si vanzari
-experienta operare pe web
-experienta activitati office
-onest, sincer, corect, loial
-experienta IT constituie avantaj
-inscrierea cv-ului (link la cv-ul myjob) pe http://rncd2008.ning.com/ (necesita inregistrare)

BENEFICII OFERITE

-comision 10-30% din vanzarile efectuate on-line
-lucru la domiciliu
-oportunitati constructie de cariera
-oportunitati angajare pe proiect in proiecte de dezvoltare finantate european
-oportunitati dezvoltare afaceri ca intreprinzator independent, afiliat, asociat sau actionar intr-o etapa ulterioara

servicii si solutii pentru programe de dezvoltare si accesarea de programe de finantare europene