Asistent in brokeraj - plata la comision

Power Insurance Broker

Job expirat

RESPONSABILITATI

Power Insurance Broker, broker aflat in Top 10 national, cauta parteneri care activeaza deja in domeniul intermedierii de asigurari, pentru dezvoltarea retelei proprii la nivel national. Sunt preferate persoanele cu experienta de minim 1 an in asigurari (directori sucursale, inspectori de asigurari, agenti de asigurare, asistenti in brokeraj), si persoanele care au dezvoltat retele de agenti. Forma de organizare ca Persoana Juridica aduce avantaje in domeniul comisioanelor. Pe langa comisionare atractiva se ofera si suport tehnic si logistic pentru demararea si gestionarea afacerii: softuri emitere, instruire personal, contracte cu toti asiguratorii importanti, asistenta daune pentru clienti, acoperirea raspunderii profesionale, etc.
Contact: 0241.558141; dezvoltare@powerholding.ro

CERINTE

experienta in asigurari non-viata min. 1 an
cunostinte PC
detinerea de calculator+imprimanta+internet

BENEFICII OFERITE

comisioane atractive la toti asiguratorii importanti

DESCRIEREA FIRMEI

Broker de asigurari, prezent in Top 10 national.