Asistent in brokeraj asigurari

Reforma Asigurarilor

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzarea produselor financiare ale companiei
- mentinerea legaturii cu clientii
- extinderea portofoliului de clienti
- consultanta financiara in asigurari
- participare training-uri asigurari generale
- pregatire/ specializare asigurari sanatate

CERINTE

- Seriozitate
- Onestitate, corectitudine
- Persoane ambitioase, perseverente
- Capacitate si dorinta de a invata
- Lucru in echipa
- Bune aptitudini de comunicare, relationare si negociere
- Fara cazier si fara urmariri penale
- Gandire pozitiva
- Studii: minim liceul

BENEFICII OFERITE

- Venituri in functie de activitatea proprie si cea a echipei
- Program flexibil (part-time / full-time)
- Venituri lunare nelimitate pentru activitate de cariera
- Program de training de vanzari pentru fiecare nivel de cariera
- Program de training pentru dobandirea de abilitati manageriale
- Extracomisioane, bonusuri, prime

Recrutare colaboratori ca agent broker asigurari in toata tara.