ART & DTP COLABORATOR

www.Afluacum.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- pregatirea materialelor publicitare pentru tipar;
- realizare/modificare layout-uri in conformitate cu cerintele;
- respectare deadline si rapiditate;
- realizare si design web bannere;

CERINTE

- cunostinte temeinice de Corel Draw, Adobe Illustrator, Photoshop etc;
- cunostinte tehnici de prelucrare a fotografiilor;
- cunostinte de pree press si de pregatire pentru tipar;
- pasionat de creatie publicitara, web design;

BENEFICII OFERITE

Plata punctual pentru fiecare proiect;

Vinde in magazinul online www.Afluacum.ro orice, oricat, gratuit, fara intermediari! Daca ai un site inscrie-l gratuit in Directorul Web. Fara link reciproc sau alte costuri! Intra pe Forum si afla cele mai tari noutati din orice domeniu, comenteaza emisiunile preferate si fa-ti noi prieteni. Gaseste raspunsul pe www.Afluacum.ro!
Afluacum.ro ofera servicii premium de Internet Marketing: pozitionare, branding, promovare, strategie complexa de marketing in mediul online.
Echipa profesionista, tanara, cu strategii clare si obiective precise.