ARHITECT

TRIDENT TRANS TEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectare constructii civile si industriale
Elaboreaza schite de idee, proiecte pentru autorizatia de constructie, proiecte de detaliu
Elaboreaza dispozitii de santier (dupa caz)
Raspunde de respectarea programelor de esalonare a elaborarii proiectelor si incadrarea in resursele alocate
Devize estimative

CERINTE

Studii superioare de specialitate (Institutul de Arhitectura)
Cunostinte avansate de operare PC - Autocad, programe specifice de desen si grafica
Cunostinte temeinice privind legislatia in domeniul constructiilor
Gandire practica, orientata sper rezultate
Persoana serioasa, responsabila, dinamica, comunicativa

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, negociabil, in functie de experienta candidatului.
Locuinta de serviciu, in cazul relocarii.
Telefon mobil, masina de serviciu.

Grupul de firme Trident cu capital exclusiv romanesc, va invita sa aplicati pentru urmatoarea pozitie:

Pentru mai multe detalii privind compania TRIDENT TRANS TEX va invitam sa accesati site-ul nostru la adresa www.tridenttranstex.ro