Area Manager

STANLEYBET

Job expirat

RESPONSABILITATI

- initiaza, implementeaza si gestioneaza proiecte de dezvoltare la nivelul zonei alocate;
- coordoneaza, monitorizeaza si controleaza activitatea punctelor de lucru subordonate;
- controleaza si verifica respectarea procedurilor si standardelor stabilite de companie;
- intocmeste si prezinta managementului spre analiza rapoarte privind activitatea agentiilor din aria sa de responsabilitate si propune masuri de imbunatatire;
- face demersuri in vederea obtinerii autorizatiilor necesare bunei desfasurari a activitatii punctelor de lucru coordonate;
- colaboreaza cu Departamenul de resurse umane in vederea asigurarii cu personal in agentiile pe care le coordoneaza;
- monitorizeaza continuu derularea activitatii in agentiile alocate (personal, vanzari).

CERINTE

- experienta de minim 1 an in domeniul pariurilor sportive si 3 ani in coordonarea de colective;
- cunostinte avansate de MS Office;
- persoana dinamica, intreprinzatoare;
- capacitate de planificare si evaluare;
- abilitati de negociere;
- atitudine proactiva si orientare spre rezultate;
- capacitate de mobilizare si motivare a echipei;
- disponibilitate pentru deplasari si efort prelungit.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- bonuri de masa;
- telefon mobil;
- laptop;
- masina de serviciu;
- bonusuri in functie de performanta;
- training de specialitate;
- oportunitati de avansare;
- mediu de lucru tanar si dinamic.

• Stanleybet, filiala din Romania a companiei multinationale “Stanleybet International”, este unul dintre cei mai mari operatori pe piata locala a jocurilor de noroc, care va pune la dispozitie atat pariuri sportive cat si nonsportive. Pe langa Romania, Stanleybet activeaza si in Cipru, Germania, Italia, Belgia Croatia si Polonia.
• Din 2004 si pana in prezent filiala Stanleybet din Romania s-a extins la nivel national, detinand in prezent peste 200 de agentii care dovedesc zilnic seriozitate si profesionalism in domeniul pariurilor sportive.
• O echip? de peste 550 de angaja?i in 59 de orase.
• Stanleybet si-a conturat deja o identitate proprie, si-a dobandit un prestigiu si a marcat un important punct de referinta in evolutia pietei romanesti de pariuri.

Alatura-te unei echipe de profesionisti!