Angajam Agenti si Reprezentanti Comerciali - posturi super PLATITE - valabil pentru toata tara

EuroPas

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce trebuie sa faci:
- dorim sa devi reprezentantul nostru comercial in zona unde locuiesti
- misiunea ta este prezentarea ofertei noastre de servicii oamenilor din jurul tau
- este necesar sa ai rabdare si tact pentru a discuta cu orice fel de clienti
- munca ta consta in gasirea de noi clienti care doresc sa achizitioneze serviciile oferite de noi

Inainte sa aplicati pentru aceste posturi va recomandam sa cititi oferta completa de angajare la adresa: http://europas.uv.ro

CERINTE

Ce asteptam de la tine:
- sa fii apt sa inveti si sa ai dorinta de a prospera
- sa fii serios, cinstit si responsabil
- sa ai curaj si fermitate pentru scopurile tale
- sa lucrezi cu noi, nu pentru noi

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
- un loc de munca stabil
- un program de lucru usor si extrem de flexibil
- posibilitatea de a lucra in timpul liber sau in pauzele de servici
- castiguri in procente din valoarea muncii prestate
- cursuri gratuite de instruire
- profituri cu mult peste asteptarile tale
- vacante gratuite, bonusuri si prime de performanta

DESCRIEREA FIRMEI

Cine suntem noi:
- o companie privata care ofera clientilor un viitor mai bun, mai sigur si mai promitator
- o echipa care ofera oamenilor locuri de munca mai bine platite si posibilitate de emigrare in tari cu adevarat capitaliste
- un serviciu de intermediere internationala a locurilor de munca si a oportunitatilor de afaceri
- o echipa care se adapteaza oricaror nevoi ale clientilor