agenti vanzari si coordonator echipa de vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

activitatea viitorului angajat consta in formarea si coordonarea unei echipe de 10 oameni care va avea o activitate constanta in vanzarea si distributia citricelor(portocale)in orasul de activitate a fiecarui angajat,cantitatea minima de vanzare-distributie este de 10 kg/zi(pt fiecare angajat in parte)se ofera,salariul net de 500 euro,posibilitati de afirmare.
nu se va tine un interviu la societatea noastra pt ocuparea acestor posturi,selectia se va face dupa cv-uri,iar actele de angajare vor fi transmise prin maill sau fax in cazul in care veti fi selectat pt acest job

CERINTE

minim studii medii,excelente abilitati de comunicare,abilitati de munca in echipa,disponibilitate pentru un progam flexibil.
SE VA PUTEA LUCRA SI IN SISTEM PART TIME SAU DE ACASA

BENEFICII OFERITE

se ofera angajare cu carnet de munca,salariu net de 500E pt coordonatori echipa de vanzari si 300E pt agenti de vanzari