Agenti vanzari cosmetice in mall - Italia, Anglia, Germania - FARA COMISION SAU TAXE!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei o schimbare in viata ta?

Iti doresti sa castigi banii pe care ii meriti?

Esti o persoana comunicativa, dinamica, vesela, perseverenta?

Iti oferim posibilitatea de a lucra in mall-uri luxoase din Italia, Anglia si Germania, pe postul de consultant vanzari cosmetice.

Locatii: Londra, Milano, Roma, Sardena, Dusseldorf, Berlin.

Nu platesti nici un fel de comision sau taxa!

Vei castiga intre 1200 – 2500 lire/euro pe luna!

Pentru prima luna compania de cosmetice iti ofera o suma minima garantata de 600 lire/euro.

Beneficiezi de training.

Compania iti asigura cazarea in apartamente mobilate modern, complet utililate, cu cablu TV, internet si situate la distanta de mers pe jos de mall-ul unde vei lucra.

Iti va deconta biletul de avion dupa 60 de zile.

Iti va oferi asistenta legala .

Toate interviurile se vor desfasura pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa te deplasezi pentru interviu.
In cadrul primului interviu, iti vom face si o prezentare in detaliu a ofertei.

Persoanelor acceptate la interviul final le putem oferi datele de contact ale unei persoane care lucreaza in companie si este din Romania.

Poti pleca cu o prietena, poti pleca in cuplu!

CERINTE

- tineri cu varste intre 20-27 ani,
- limba engleza nivel mediu pentru Anglia
- limba italiana mediu pentru Italia, limba germana la nivel mediu pentru Germania
- experienta in promotii, vanzari sau servicii de infrumusetare reprezinta avantaj,
- dorinta de a castiga cat mai mult.