Agent vanzari / Reprezentant vanzari , la nivel national

PFA Marius Cojocaru

Job expirat

RESPONSABILITATI

PFA Marius Cojocaru cauta Agenti vanzari (cu PFA sau SRL) pentru urmatoarele servicii si produse oferite prin siteul www.pfa-consultanta.ro si www.expertul-tau.ro

Daca nu aveti PFA sau SRL , pentru ca vom colabora pe baza de contract si facturi lunare de prestari servicii, va vom asista noi pentru infiintarea unui PFA.

1) Software contabilitate pentru PFA
2) Consultanta infiintare PFA-uri
3) Cursul PFA, organizat intr-un spatiu modern langa Universitatea Bucuresti.
4) Ghidul PFA oferit cu discount de peste 60%, probabil cel mai mic pret de pe piata.

Serviciile noastre sunt livrate cu un bonus unic : asistenta telefonica gratuita timp de 1 an pentru cumpararea Ghidului PFA sau a Cursului PFA.

Fiecare agent va deservi 1-2 judete de unde va cauta clienti.

CERINTE

Disponibilitate de lucru in functie de targeturi de vanzari.
Capacitate de a identifica si a gestiona propria baza de clienti din domeniul firmelor PFA.
Abilitate de a genera vanzari de minim 3000 de lei lunar din gama de servicii pusa la dispozitie.
Capacitatea de a aduce minim 30 de clienti noi lunar.

Ne puteti trimite CV-uri si direct la office@pfa-consultanta.ro precizand in titlu "job agent vanzari"

BENEFICII OFERITE

Comision avantajos, care creste progresiv in functie de volumul de vanzari realizat lunar si poate ajunge pana la 40%
Posibilitatea de a lucra complet autonom,de acasa

Afacerea este sustinuta de un sistem complex de reclama , siteurile noastre primind un trafic targetat de peste 5000 de vizitatori unici lunar. Va este usurata munca de promovare.

PFA Marius Cojocaru Ofera servicii de consultanta, cursuri pentru infiintarea si gestionarea PFA si un Ghid PFA .