AGENT VANZARI RETELE LOCALE

ALKA TRADING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Este o pozitie de entry management cu responsabilitati de implementare si dezvoltare a activitatilor de
Trade Marketing, avand in vedere:
- asigurarea promotiilor si mercantizarea brandurilor din portofoliul ALKA in conformitate cu strategia departamentului
- dezvoltarea si consolidarea relatiilor de afaceri intre clientii principali dintr-o zona specificata
- coordonarea echipei de merchendiseri si promoteri

CERINTE

- solide cunostinte despre piata FMCG si experienta in Trade Marketing
- Limba Engleza
- abilitati Pc(Office)
- permis de conducere -B valid
- personalitate deschisa si creativa, orientata catre succes si dezvoltare

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie cunoscuta pe piata FMCG.

Compania este specializata in productia, ambalarea si distributia de cafea, napolitane glazurate si neglazurate, biscuiti, ingrediente, precum si fructe uscate (dry fruit snacks) (seminte, fistic, migdale, mix de fructe uscate).
Grupul Alka este astfel structurat incat sa acopere toate zonele de business necesare, de la cercetare, productie, ambalare si distributie.