AGENT VANZARI MOTOCICLIST/MOTOCICLISTA

ADAL MOTORS TRADING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Anuntul se adreseaza persoanelor fizice din toata tara, excluzand orasul Bucuresti si zonele limitrofe.
Colaborarea consta in vanzarea produselor Vicma, in schimbul unui comision consistent, ce se primeste imediat la achizitie, indiferent de valoarea comenzii.
Nu sunt impuse conditii speciale, fiecare poate vinde cat, cand, unde si daca doreste.
Punem la dispozitie materialele necesare si suportul tehnic aferent.

CERINTE

Candidatul ideal este un motociclist/motociclista pasionat(a) care iubeste iesirile in weekend-uri cu prietenii in cautarea aventurii si frumosului.
In plus, daca te mai si pricepi si iti place sa surubaresti la mobra ta este cu atat mai bine.
Esti bun(a) pe vanzari sau pur si simplu vrei un deal excelent pentru tine si gasca ta? Atunci esti tocmai ce cautam!

BENEFICII OFERITE

Va rugam sa trimiteti solicitariile dumneavoastra pe adresa de e-mail office@vicma.ro , cu titlul AGENT VANZARI, mentionand obligatoriu: nume, oras, telefon contact, si cateva cuvinte despre dumneavoastra (optional).

Absolut toate persoanele ce aplica vor fi contactate, in vederea inceperii unei posibile colaborari.

IMPORTANT: Acesta nu este un anunt clasic de angajare, nu se ofera salariu fix, activitatea prestata este remunerata prin oferirea de comision la vanzare.

Importator si distribuitor autorizat Industrias Vicma S.A (Spania) in Romania.

Vicma este un producator spaniol de piese, consumabile si accesorii moto de talie internationala, cu o vechime de aproape 70 de ani in domeniu. Printre reperele fabricate putem enumera oglinzi retrovizoare, semnalizatoare, maneta frana si ambreiaj, stopuri, faruri, filtre aer si ulei, contacte si busoane rezervor, etc. Calitatea materialelor utilizate in procesul de productie intruneste standardele OEM impuse la nivel mondial de Suzuki, Honda, Kawasaki, Yamaha, KTM, etc.
www.vicma.ro