Agent vanzari

CMCBuy

Job expirat

RESPONSABILITATI

CMCBuy.com este un website care are la baza un program inovator,profesionist de promovare a companiilor si website-lor,de vanzare-cumparare a produselor si serviciilor la nivel global.CMCBuy.com reprezinta podul de legatura intre companii si consumatori la nivel global dar mai ales ajuta atat compania cat si consumatorul la nivel local.

Companie cu arie internationala,cautam reprezentanti vanzari (cu sau fara experienta) in intreaga tara.
Obiectivul acestora este acela de a aduce noi contracte de publicitate,noi clienti care sa-si posteze reclama pe portalul nostru,facand astfel parte dintr-o comunitate ramificata la nivel international.
Acesta este primul pas de a incepe o cariera intr-o companie in continua expansiune.
Daca esti interesat trimite-ne CV-ul la adresa general@cmcbuy.com, iar noi iti vom trimite via email planul de afaceri CMCBuy.Ne poti vizita si la adresa http://www.cmcbuy.com/pages/careers.html
Doar candidatii alesi vor fi contactati !

CERINTE

Responsabilitati:
-ofertarea serviciilor firmei catre potentialii clienti
-incheierea de contracte cu viitorii clienti

BENEFICII OFERITE

Obtinerea de venituri suplimentare pentru o activitate part time sau venituri permanente pentru o activitate full time
Inceperea unei cariere cu posibilitati reale de avansare

CMCBuy este un website care are la baza un program inovator,profesionist de promovare a companiilor si site-lor,de vanzare-cumparare a produselor si serviciilor la nivel global.CMCBuy.com reprezinta podul de legatura intre companii si consumatori la nivel global dar mai ales ajuta atat compania cat si consumatorul la nivel local.