agent vanzari

metfer serv srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Realizarea distributiei pe rutele stabilite, atragerea de noi clienti in zona alocata, vizite la clienti, prezentarea si promovarea produselor, preluarea comenzilor, incasarea contravalorii facturilor, intocmirea de rapoarte de activitate.
-Reprezinta compania in relatia cu clientii si potentialii clienti din zona alocata
-Prospectarea pietei: identifica, contacteaza si viziteaza potentialii clienti
-Promovarea produselor companiei, ofertele speciale, etc.
-Mentinerea relatiei cu clientii (vizite)

CERINTE

- experienta in vanzari de minim 1-2 ani (promovare, prezentare, comunicare, negociere); prezinta avantaj persoanele care au lucrat in domeniul FMCG ;
- profesionalism; orientare catre nevoile clientului; seriozitate
- cunostinte economice (intocmire facturi, chitante etc)
- excelente abilitati de comunicare, negociere, relatii cu clientii
- minime cunostinte operare PC
-permis de conducere cat B

BENEFICII OFERITE

- salariu de baza fix (1000 ron/luna) + comision
- bonusuri in functie de realizari si target de vanzari
- telefon mobil
-masina de servici dupa o perioada de 30 zile de activitate in firma noastra

Suntem o firma in plina dezvoltare si dorim sa intram pe piata vanzarilor de produse alimentare prin infiintatrea de puncte de lucru proprii in orasele mari ale tarii,
SOCIETATEA NOASTRA FACE DISTRIBUTIE DE BERE,ALBAHER,TIMISOREANA,CIUCAS,AZUGA,STEJAR.