Agent Vanzari

SC PROTON TEHNOLOGIES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea produselor prepay in conformitate cu standardele si politicile companiei
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti
- Identificarea clientilor noi pe zona alocata
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei
- Urmarirea si gestionarea soldurilor din piata si a stocurilor
- Realizarea obiectivelor lunare
- Implementarea politicii de merchandising a companiei

CERINTE

- Experienta in vanzari (avantaj experienta in distributie prepay)
- Excelente abilitati de comunicare si putere de convingere
- Initiativa, capacitate de rezolvare a problemelor
- Spirit de echipa
- Atitudine pozitiva
- Notiuni elementare de operare PC
- Permis conducere categoria B
- Studii medii (studiile superioare pot constitui avantaj)

BENEFICII OFERITE

- Pachet de venituri atractiv (salariu fix+bonus)
- Autoturism de serviciu, telefon
- Bonusuri si premii in functie de rezultatele obtinute
- Training-uri periodice
- Posibilitatea promovarii si dezvoltarii unei cariere intr-o echipa de profesionisti

DESCRIEREA FIRMEI

www.proton.ro